Rzadko dzielę się komentarzami, ale tym razem po prostu muszę! Uważam, że komentarz dla pani Magdy jest jak najbardziej zasluzony dzieki jej fachowemu podejsciu do pracy i kompetencji. Procz tego urzeka naprawde swietny kontakt, ciepla i bardzo wyrozumiala osobowosc, mega duza cierpliwosc, zdolnosc wybrniecia z praktycznie kazdej sytuacji, full wachlarz pomyslow i ciekawych idei, pelen profesjonalizm w podejsciu do ogolu i wykonawstwo zgodnie z naszymi zalozeniami. Jednym słowem jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, co niestety rzadko sie dzisiaj zdarza... z czystym sumieniem bardzo Wam ludzie polecam!
Jestem BARDZO  zadowolony z efektu pracy Pani Magdy. Wszystkie moje oczekiwania i potrzeby zostały spełnione. Pani Magda koordynowała  wszystkie działania. Nie musiałem w ogóle jeździć na budowę, wszystkim zajmowała się ona. Wykończenie i prace stolarskie realizowane były przez ekipy Magostudio. Kompetentne podejście do klienta, pełen profesjonalizm, doradztwo w pełnym zakresie: od pomysłu do finalizacji.
Gorąco polecam!
Na dzieło Pani Magdy wpadliśmy pierwszy raz na parapetówce znajomych. Wdzięk, nowoczesność oraz cudowne rozplanowanie mieszkania. Po kilku lampkach szampana znajomi zdradzili nam, iż to nie była ich zasługa lecz Pani architekt. Przy zakupie mieszkania w Gdyni umówiliśmy się z Panią Magdą na spotkanie, aby omówić szczegóły planu działania. Bardzo rzetelna, profesjonalna, miła  oraz przede wszystkim cierpliwa Kobieta. Podczas aranżacji oraz jednoczesnym tysiącu zmian na minutę mojej ukochanej żony dotarliśmy do naszego wymarzonego sukcesu. Jeżeli ktoś nie ma bladego pojęcia o planowaniu wnętrz radzę oddać nieruchomość w ręce specjalisty. Rozplanowanie, styl, nowoczesność oraz co najważniejsze oryginalność projektu przeniosła najśmielsze oczekiwania. Zadowolenie żony bezcenne...
Z czystym sumieniem polecamy Panią Magdę!

Pani Magdo jeszcze raz dziękujemy za profesjonalną obsługę oraz cierpliwość.
Pozdrawiamy K i N W
Krzysztof
Norbert
Architekt Pani Magda została polecona przez znajomą mojej żony. Już po pierwszym spotkaniu odniosłem wrażenie, że praca nad projektem będzie bardzo profesjonalna. Pani Magda okazała się osobą bardzo bogatą w różne propozycje a zarazem otwartą na wszelkie uwagi i zmiany z mojej strony. Bardzo profesjonalnie architekt podeszła do aranżacji wykonując pełną dokumentację ze wszelkimi niezbędnymi danymi do działu aranżacji.  W trakcie dogrywania projektu Pani Magda bardzo chętnie proponowała różne warianty wykończenia wraz z prezentacją
szerokiej gamy elementów dekoracyjnych tak aby klient miał mozliwość świadomego finalnego wyboru. Ponadto dysponuje bardzo zgraną ekipą wykonawców, których nadzoruje oraz przedstawia im oczekiwania klienta w kwestii wykonania. Na uwage również zasługuje zaangażowanie oraz sumienność w wykonywaniu wnętrza. Jestem bardzo zadowlony z współpracy z Panią Magdą i z czystym sumieniem mogę polecić ja każdemu wymagającemu klientowi.
Twój e-mail:
Imię i Nazwisko
Twoja opinia:
Wyślij
Wyślij
Opinia została wysłana — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Marlena
Krzysztof
Przeczytałam opinie na temat współpracy z Panią Magdą i ze wszystkim się zgadzam. Pani Magda
to profesjonalizm, zaangażowanie i super kontakt z klientem, który szybko przekształca się w przyjacielskie relacje. Jestem szczęśliwa, że los sprawił, że spotkałam Panią Magdę i nawiązałyśmy współpracę. Dla Pani Magdy nie była to chyba najłatwiejsza współpraca. Mieszkanie w stanie deweloperskim i tylko pewna wizja z mojej strony co do charakteru i funkcjonalności mieszkania po jego wykończeniu. Do tego współpraca na odległość, bo nie mieszkam w Trójmieście, a mieszkanie jest w Gdyni i nacisk na szybką realizację inwestycji.
Wiem jedno- bez Pani Magdy nie powstałoby to magiczne dzisiaj mieszkanie. Bez Pani Magdy i ekip z Nią współpracujących, ich zaangażowania, profesjonalizmu i dużego nakładu pracy. Pani Magda i ekipa z Nią współpracująca dokonywali cudów, by zakupić materiały wykończeniowe, monitorowali i dyscyplinowali podwykonawców w dotrzymywaniu założonych terminów realizacji. Nie mieszkając w Trójmieście, a nawet mieszkając, nie dałabym rady wybrać i zrealizować zakupy wszystkich niezbędnych do wykończenia materiałów. To tylko Pani Magda mogła podjąć się zadania, by w ciągu niespełna 2,5 miesiąca z mieszkania w stanie deweloperskim uczynić mieszkanie moich marzeń. Do tego wspaniała współpraca z Panią Magdą. To dzięki kreatywności Pani Magdy,
mam dzisiaj mieszkanie, w którym czuję się wspaniale. Czy polecam współpracę z Panią Magdą? Powiem tak- wszytskim, którzy pragną zamieszkać w cudownie zaaranżowanym, funkcjonalnym mieszkaniu życzę by mogli współpracować z  Panią Magdą.
Karolina
Grażyna
RE-WE-LA-CJA! Pani Magda to prawdziwa studnia pomysłów, pomocy, cierpliwości, kreatywności, ciepła i profesjonalizmu! Projekt łazienki wygląda tak bajecznie, że nie mogę się doczekać, aby zobaczyć ją na żywo :) zdecydowanie poproszę Panią Magdę o poświęcenie czasu jeszcze na salon! Mało tego- będę z czystym sumieniem polecać Ją dalej, a zaczynam od internetu, bo mam nadzieje, że same pozytywy w kierunku Pani Magdy i jej profesjonalizmu dotrą do jak największej ilości osób! Miła, uśmiechnięta, zawsze znajdzie czas na telefon i odpowiedź na sto różnych pytań. Znajdzie rozwiązanie najlepsze dla danej powierzchni, poleci materiały w rozsądnych cenach oraz zawsze wyciągnie pomocną dłoń.
Pozdrawiam, Karolina.